KONST / Litografier / Etsning 3923261
nr 392 3261
Etsning
Philip von Schantz, 1954, 226/310, Stilleben med kaffekvarn, 20 x 29
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 januari 2006
450 kr
350 kr
450 kr
Philip von Schantz (1928-1999)